האקינטוש ישראלי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חיפוש בפורום ובבלוגים
Latest topics
» אני עוקב אחרי האתר הזה כבר הרבה זמן
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Sep 07, 2013 11:18 pm על ידי dellintosh

» מחשב נייד HP 6730S
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Sep 07, 2013 11:17 pm על ידי dellintosh

» בעיה בהתקנה ב vmware
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Sep 07, 2013 11:12 pm על ידי dellintosh

» שאלת מיליון הדולר..
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Sep 07, 2013 11:03 pm על ידי dellintosh

» האם החומרה שבלפטופ שלי מתאימה ל-MOUNTAIN LION?
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyFri Sep 07, 2012 1:46 pm על ידי Guardian Angel

» בבקשה עזרה
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyMon May 14, 2012 10:08 pm על ידי נועהרפאל

» הורדה של מאק
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyWed Apr 04, 2012 4:03 am על ידי GameOveR

» מתקינים בתשלום?
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyFri Mar 16, 2012 10:42 pm על ידי total123

» התקנתי IATKOS בלי דרייברים
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyThu Feb 16, 2012 9:30 pm על ידי lior_camos

» מחפש כרטיס מסך
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyWed Feb 08, 2012 11:59 am על ידי reggev

» עזרה| דרייברים לכל המערכת mac
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyThu Jan 26, 2012 6:45 pm על ידי Roee123

» panic karnel עזרה
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySun Jan 22, 2012 2:24 am על ידי XLR

» OSX LION 10.7.2 Vmware Workstation 7.1.4
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyTue Jan 17, 2012 12:13 pm על ידי Tyoma

» עזרה| בהתקנת סנואו לאופרד על מחשב PC
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyWed Jan 11, 2012 9:30 pm על ידי XLR

» Movist |תוכנה לצפייה בסרטים| (התוכנה הכי טובה למאק)
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyTue Nov 29, 2011 1:18 pm על ידי oricoc

»  בדיקת והתאמה לפני התקנה המערכת
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySun Nov 27, 2011 2:04 pm על ידי pcnet

» יש אפשרות להתקין על המערכת שלי?
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Nov 05, 2011 11:26 am על ידי XLR

» DoUpTo.com מחלק כסף 15,000$
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyThu Sep 01, 2011 6:18 pm על ידי shaybc

» תאימות עבור נייד מדגם: Laptop HP Pavilion DV6-2110ej
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Aug 27, 2011 3:23 pm על ידי nirh216

» Kernel panic!
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyWed Aug 17, 2011 7:29 pm על ידי Close

» התאמה למחשב נייד
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Aug 06, 2011 11:24 pm על ידי matanmu

» Iatkos s3v2 on dell vostro 1510 אחרי התקנה מוצלחת לא עושה BOOT
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySun Jun 26, 2011 9:57 pm על ידי kkffiirr

» intel pentium dual core
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Jun 25, 2011 3:31 pm על ידי orra123

» יש פה מישהו שהתקין על tx2500 כלשהו (או ספציפית tx2520ej)?
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptySat Jun 25, 2011 11:53 am על ידי ilya22

» iMac 21.5" i5 2.5GHz
הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... EmptyTue Jun 07, 2011 12:04 am על ידי ecc2008

מי מחובר
בסך הכל ישנם 10 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -10 אורחים

אין

[ View the whole list ]

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 51 בתאריך Sat Jan 27, 2024 7:17 am
חיפוש באתרי OSX86
doupto.com 15k$ video contest
The Banner Exchange

הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות...

2 posters

Go down

הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... Empty הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות...

הודעה על ידי gavda Wed Feb 25, 2009 9:34 pm

מתי שאני מריץ את ההתקנה הוא טוען את הקבצים במסך השחור ויש המחשב עושה ריסטרט לעצמו (אינסופי) זה אפילו לא מגיע לאיזשהו מסך ישר אחרי שאני לוחץ אנטר או כל מקש אחר הוא טוען את הקבצים ומאתחל את עצמו המחשב הוא לפטופ של אמ.אס.איי אם מישהו כבר התקין על מחשב שכזה ויודע גם את אם בכלל אפשר להריץ את המערכת הזאת אצלנו..ואם כן איך ולמה.. הוא שינה את ההגדרות המצומצמות בביוס...

זה המפרט של המחשב

http://picasaweb.google.com/gabidab/Pictures#
הראם זה שתי זיכרונות של שתי גיגה...כאילו 4
תוודהה וערב טוב

*עידכון
בהתחלה זה טען לי כזה ועשה לי אין כניסה על הסימן של התפוח..ניסיתי שוב ואז הוא הריץ לי אותו IDEnEB V1.4 הצלחתי להריץ את ההפצה של
בכל מקרה כרגע אין לי מקום על הארדיסקים של המחשב..ואני רוצה לקנות כונן קשיח נייד כמו זה
http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6117&perur=2&t=14&c=467
(אם למישהו יש להמליץ על אחד בכייף)
רציתי לדעת עם בכלל אני יכול להתקין את המערכת הפעלה על הכונן הזה כאילו מתי שאני צריך לבחור את הכונן שעליו אני מתקין ואז להפוך אותו למתאים אז כשיציג לי אותו בינהם וגם אם הוא מספיק מהיר...

עוד משהו חשוב..אם תסתכלו על שירשור ההודעות תראו לינקים לתמונות של הביוס המצומצם שלי כמו שאמרתי ההתקנה עלתה לי בלי שנגעתי בביוס..אבל עדיין אולי יש דברים שאני צריך לשנות אם מישהו הסתכל בתמונות ויש לו גם כזה ביוס אז שיכתוב...
msi ex600 המחשב הוא לפטפופ של

נערך לאחרונה על-ידי gavda בתאריך Sat Feb 28, 2009 3:37 pm, סך-הכל נערך פעם אחת

gavda
טוראי
טוראי

מספר הודעות : 12
Registration date : 25.02.09

חזרה למעלה Go down

הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... Empty Re: הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות...

הודעה על ידי Moshe Wed Feb 25, 2009 11:43 pm

שלום לך gavda,
תספק בבקשה את הדגם של הנייד זה יהיה הרבה יותר פשוט.

וככל הניראה מדובר על חוסר הגדרות נכונות בביוס, לכן עקוב אחר מדריך כיוון הביוס שוב ותחזור לדווח.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

מספר הודעות : 1139
הפצה OSX86 שאני משתמש : Leo4AllV3
עברתי למק בתאריך : 25/09/2008
Registration date : 11.08.08

חזרה למעלה Go down

הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות... Empty Re: הצלחתי להריץ את ההתקנה!!(איזה אושר) אבל עכשיו יש לי כמה שאלות...

הודעה על ידי gavda Thu Feb 26, 2009 12:36 am

הדם הוא msi ex600

http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=1200&maincat_no=135

המפרט אצלי הוא קצת שונה כי הרחבתי את הראם ואת הכרטיס מסך..תראה בהודעה הראשונה שלי את שאר המפרט..

עברתי על המדריך של הביוס העניין הוא שאין לי את ההגדרות שכתובות שם...
כנראה שהגרסא של הביוס אצלי שונה..

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Thu Feb 26, 2009 12:40 am

אני רואה שכן יש אנשים שהצליחו להתקין על הנייד הזה לכן מדובר כניראה בהגדרות הביוס.

בבקשה צלם את הגדרות הביוס שלך ותעלה את התמונות לפה כדי שנוכל לבדוק אותם ביחד.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Thu Feb 26, 2009 1:00 am

וואי אחי לא האמנתי שיש אנשים נחמדים כמוך..חח 1 בלילה ויש להם כח לעזור לאנשים..
בכל מקרה צילמתי את הביוס עם הפלאפון יצא דווקא טוב

http://picasaweb.google.com/gabidab/DropBox?authkey=rOMrURbrngA#

יש מצב שההפצה הזאת לא מתאימה למחשב?

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Thu Feb 26, 2009 1:15 am

במקרה התפנתי לכמה זמן Smile
תעלה בבקשה תמונה מתוך ה- Boot Settings Configurations.
האמת פעם ראשונה שאני רואה חוסר אפשרויות מחולט.

ולא ציינתה עם איזה הפצה אתה עובד.
אני הבנתי שמשהוא הצליח להתקין בעזרת הפצה של ideneb 1.3 10.5.5.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Thu Feb 26, 2009 1:18 am

אוקיי אני יעלה תראה באתר של אמ אס איי יש שם אפשרות לעדכן את הביוס ואין לי מושג מה מה הם רצו שאני יעשה אם באלך לך להעיף מבט בזה רגע..
http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=bios&maincat_no=135&prod_no=1200

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Thu Feb 26, 2009 1:32 am

אני עובד עם leo4allv3final

לינק של הצילום האחרון שביקשת

http://picasaweb.google.com/gabidab/Desktop#

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Thu Feb 26, 2009 1:34 am

לגבי עידכון הביוס.
בעיקרון זה מאוד פשוט אבל צריך לעקוב אחר ההוראות בדיוק כפי שהם מוסברים על פי הקובץ פה
http://global.msi.com.tw/html/pdf/How_to_flash_MSI_Notebook_BIOS_under_DOS_mode.pdf

אתה אמור להעתיק את שלושת הקבצים מקובץ הזיפ של עידכון הביוס אל דיסקט או דיקונקי ולעקוב אחר ההוראות.
אם אינך בקיא באנגלית או מבחינה טכנית אני ממליץ לך לפנות אל משהוא שכן מבין מפני שתהליך זה אם לא עוקבים אחר ההוראות תוכל לגרום נזק בלתי הפיך ללוח אם שלך!
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Thu Feb 26, 2009 1:35 am

טוב תנסה קודם כל להוריד את ההפצה שהזכרתי למעלה, כי גם מדובר בגירסה חדשה יותר ועדכנית יותר ומומלץ לנסות זאת לפני עידכון הביוס בגלל הסיכון.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Thu Feb 26, 2009 1:39 am

ויי שנים עד שההפצה הזאת תרד לי..חח אני כבר כמעט מיואש..יש לך אולי איזה הורדה ישירה מהירה או טורנט עבורי(כמובן שתשלח לי בפרטי Wink )

נראלך אבל שהעידכון לביוס יוסיף עוד אפשריות?

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Thu Feb 26, 2009 1:43 am

מצטער אבל אני/אנחנו לא מספקים קישורים לא חוקיים. אבל בנוסף אני לא מכיר קישורים ישירים חוץ מראפידשר שאותם אתה יכול למצוא בקלות.

לגבי עידכון הביוס, תנסה לבדוק מה בדיוק הוא מעדכן שם ובנוסף אני נתקלתי באנשים שעידכון הביוס פתר להם בעיות התקנה. אך זה לא בהכרח מחייב במקרה שלך.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Thu Feb 26, 2009 1:49 am

אוקי..טוב ממש תודה על העזרה בשעות המאוחרות..אני בנתיים יוריד וינסה מחר בבוקר גם לעדכן את הביוס אני יעדכן אותך מה נסגר..

ושוב תודה...

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Thu Feb 26, 2009 1:50 am

בבקשה
אני ישמח לשמוע על דיווח.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Sat Feb 28, 2009 3:39 pm

משהה הצלחתי להריץ...תסתכל בעידכון שכתבי למעלה בהודעה הרראשונה בבקשה..

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Sat Feb 28, 2009 3:50 pm

אני שמח לשמוע שההפצה הזאת עזרה לך.
לגבי ההארדיסק.
לא מאמין שתהיה לך בעיה עם הארדיסק USB כל עוד במהלך ההתקנה תהיה תמיכה לכניסות ה- USB שבמחשב שלך.
דבר שני, אתה בעיקרון יכול פשוט להתקין גם מערכת ווינדוס וגם OSX על אותו הכונן, וכך ההארדיסק שאתה רוצה לקנות יהיה הגיבוי שלך. זה דורש קצת ידע אבל אני מאמין שנוכל לכוון אותך.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Sat Feb 28, 2009 4:03 pm

ממ אתה יכול להמליץ לי על ארד דיסק בסבביבות 400 450 שקל?!
לא הבנתי את ה"דבר שני" שכתבת,לגבי מה כתבת אותו?
ומה עם ההגדרות של הביוס?!מה אני עושה איתם?

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Sat Feb 28, 2009 4:08 pm

אתה רוצה לקנות הארדיסק כדי להתקין האקינטוש עליו נכון?
אני לא יכול להמליץ לך על הארדיסק חיצוני כי לא ניסיתי זאת על המחשב שלך וזה ברובו תלוי בלוח האם ובתמיכה שהוא מקבל. לרוב לא אמור להיות בעיות.

לגבי הדבר השני: אני פשוט הצעתי שאתה יכול להתקין גם האקינטוש וגם ווינדוס על אותו הכונן וכך להפוך את ההארדיסק שאתה קונה לכונן גיבוי.

לגבי הגדרות הביוס, אם זה עובד לך ואני לא ראיתי משהו מיוחד לשנות, אז תשאיר זאת ככה.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Sat Feb 28, 2009 4:20 pm

אוקיי נראלי שהבנתי את הרעיון אבל העניין הוא שעכשיו אני משתמש בויסטה וכשקניתי אותו באייבורי קניתי אותו עם 250 גיגה..כאילו בארד דיסק אחד...מה שהם עשו זה הם חילקו אותו 34 גיגה לכונן c שעליו מותקנת מערכת ההפעלה וכל השאר לכונן d שעליו כרגע כל התוכנות והמדיה שלי..
אז עכשיו בעצם אתה אומר לחלק את כונן d לשתיים ואז יווצר עוד כונן שעליו נתקין את osx ?
ואת הארד דיסק שאני יקנה להשתמש בו כגיבוי לכל מיני קבצים?(טיימ משין?)

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Sat Feb 28, 2009 4:22 pm

בעיקרון כן, אלא אם כן אתה מעדיף אותו על הארדיסק חיצוני.

יודע מה אני יגיד לך משהו. תתקין אותו קודם על ההארדיסק החיצוני, תעבור את ההתקנה קודם כל, ואחר כך תחזור לפה ואני יסביר לך כיצד להעביר אותו ישר לכונן הפנימי של הנייד שלך מבלי התקנה חוזרת.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Sat Feb 28, 2009 4:29 pm

הכונן שלם שלי הוא sata הוא דיי חדש ומה שהבנתי מכאן שעם סאטה לא אמורה להיות לי בכלל בעיות וזה גם יהיה דיי מהיר..מצד אחד לא בא לי להכביד ולהתחיל לסבך את המחשב עם מחיצות מיותרות..(מספיק לא הבנתי למה הם היו צריכים לפצל לי את הכונן של ה250)..
אז עכשיו אני מתלבט..נראלי שבאמת אני ילך על מה שאמרת שקודם על הכונן הנייד ואז תעזור לי להעביר אותו..
כעיקרון מה אמור להיות יותר מהיר ואמין חיצוני או סאטה?!...
ואם אפשר עוד משהו..איזה מהירות של ארד דיסק וכל מיני מפרטים עליהם אני אמור להסתכל שאני בחנות?כדי שזה יהיה מהיר ונוח?

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Sat Feb 28, 2009 4:35 pm

נכון כונני SATA בדרך כלל עדיפים, אבל זה קשור ברובו בלוח האם שלך שאחראי לתפקוד שלו. יכול מאוד להיות שהלוח שלך לא נתמך בצורה טובה עם ההאקינטוש.

חיבור ה- SATA צריך להיות מהיר יותר.
אבל בנוסף, כדאי לך להפוך הארדיסק אחד למקום בו המערכות ישבו כדי שרק אצלו החיים יתקצרו ולא גם בשאר ההארדיסקים. ככל שהוא צריך לחשוב יותר כך החיים שלו מתקצרים.

מהירות RPM זה סיבבוי המנוע של ההארדיסק. מהירות בדרך כלל ממוצעת של הארדיסקים ניידים היא 5400, אצל מחשבים שולחניים זה 7200 (כמובן יש יותר אבל זה מאוד יקר).

אם אתה מוצא 7200 שמתאים לך, מה טוב.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי gavda Sat Feb 28, 2009 4:42 pm

אוקיי...עכשיו עוד משהו...הפקודות שבהתקנה שאני מריץ בטרמינל..הם נכונות לכל הפצה?או שזה שונה בהפצה שלי מleo4all וכל השאר?

*נראלך שהכרטיס מסך שלי NVIDIA GeForce 8400M G יעבוד?

והכרטיסי רשת Intel(R) Wireless WiFi Link 4965AGN ו Realtek RTL8168B/8111B Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0)

gavda
טוראי
טוראי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Moshe Sat Feb 28, 2009 5:03 pm

לגבי הפקודות, כן זה אותו הדבר.

לגבי הדרייברים אני יבדוק לך יותר מאוחר מפני שאני עסוק כרגע.
Moshe
Moshe
כתב
כתב

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics