האקינטוש ישראלי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חיפוש בפורום ובבלוגים
Latest topics
» אני עוקב אחרי האתר הזה כבר הרבה זמן
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Sep 07, 2013 11:18 pm על ידי dellintosh

» מחשב נייד HP 6730S
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Sep 07, 2013 11:17 pm על ידי dellintosh

» בעיה בהתקנה ב vmware
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Sep 07, 2013 11:12 pm על ידי dellintosh

» שאלת מיליון הדולר..
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Sep 07, 2013 11:03 pm על ידי dellintosh

» האם החומרה שבלפטופ שלי מתאימה ל-MOUNTAIN LION?
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyFri Sep 07, 2012 1:46 pm על ידי Guardian Angel

» בבקשה עזרה
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyMon May 14, 2012 10:08 pm על ידי נועהרפאל

» הורדה של מאק
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyWed Apr 04, 2012 4:03 am על ידי GameOveR

» מתקינים בתשלום?
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyFri Mar 16, 2012 10:42 pm על ידי total123

» התקנתי IATKOS בלי דרייברים
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 9:30 pm על ידי lior_camos

» מחפש כרטיס מסך
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyWed Feb 08, 2012 11:59 am על ידי reggev

» עזרה| דרייברים לכל המערכת mac
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyThu Jan 26, 2012 6:45 pm על ידי Roee123

» panic karnel עזרה
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySun Jan 22, 2012 2:24 am על ידי XLR

» OSX LION 10.7.2 Vmware Workstation 7.1.4
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyTue Jan 17, 2012 12:13 pm על ידי Tyoma

» עזרה| בהתקנת סנואו לאופרד על מחשב PC
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyWed Jan 11, 2012 9:30 pm על ידי XLR

» Movist |תוכנה לצפייה בסרטים| (התוכנה הכי טובה למאק)
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyTue Nov 29, 2011 1:18 pm על ידי oricoc

»  בדיקת והתאמה לפני התקנה המערכת
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySun Nov 27, 2011 2:04 pm על ידי pcnet

» יש אפשרות להתקין על המערכת שלי?
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Nov 05, 2011 11:26 am על ידי XLR

» DoUpTo.com מחלק כסף 15,000$
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyThu Sep 01, 2011 6:18 pm על ידי shaybc

» תאימות עבור נייד מדגם: Laptop HP Pavilion DV6-2110ej
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Aug 27, 2011 3:23 pm על ידי nirh216

» Kernel panic!
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyWed Aug 17, 2011 7:29 pm על ידי Close

» התאמה למחשב נייד
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Aug 06, 2011 11:24 pm על ידי matanmu

» Iatkos s3v2 on dell vostro 1510 אחרי התקנה מוצלחת לא עושה BOOT
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySun Jun 26, 2011 9:57 pm על ידי kkffiirr

» intel pentium dual core
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Jun 25, 2011 3:31 pm על ידי orra123

» יש פה מישהו שהתקין על tx2500 כלשהו (או ספציפית tx2520ej)?
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptySat Jun 25, 2011 11:53 am על ידי ilya22

» iMac 21.5" i5 2.5GHz
בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 EmptyTue Jun 07, 2011 12:04 am על ידי ecc2008

מי מחובר
בסך הכל ישנם 10 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -10 אורחים

אין

[ View the whole list ]

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 51 בתאריך Sat Jan 27, 2024 7:17 am
חיפוש באתרי OSX86
doupto.com 15k$ video contest
The Banner Exchange

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג?

+3
shaybc
DEPP
omer
7 posters

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Empty Re: בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג?

הודעה על ידי omer Sun Jul 27, 2008 6:15 pm

מיותר לציין כמובן שחיפשתי וחיפשתי, אבל בכל האתרים יש דרייברים רק ל-Windows.
omer
omer
סמל
סמל

מספר הודעות : 68
הפצה OSX86 שאני משתמש : Leo4Allv3
עברתי למק בתאריך : 26.7.08
Registration date : 18.06.08

חזרה למעלה Go down

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Empty Re: בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג?

הודעה על ידי omer Sun Jul 27, 2008 10:21 pm

אוקיי, ה-USB עובד, הכרטיס מסך וה-Firewire עדיין לא.
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי lior Sun Jul 27, 2008 11:00 pm

omer כתב:שי אתה פשוט מלך!

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02114

איזה יופי!
עכשיו יש לי כמה שאלות מהותיות:

ה-Firewire לא זוהה, ראיתי ברשימת חומרה שהוא כותב No firewire ports available או משהו כזה,
וכרטיס הקול החיצוני שלי (ESI Quatafire 610) הוא כרטיס Firewire שתומך ב-Mac ועליו אני צריך לעבוד.
גם כרטיס המסך לא זוהה, אני יודע את זה כי ה-OSX לא נותנת לי לשנות את הרזולוציה.
אין לי שמץ של מושג איך מתקינים דרייברים במק, אני מקווה שתוכל לעזור לי.
גם ה-USB לדעתי לא זוהה, או שכן והדיסק הקשיח הנייד שלי הוא IDE ובגלל זה הוא לא עובד.
לעומת זאת, המק נותן לי לראות את כל התכולה של כונני ה-SATA במחשב! גדול!

מחכה לתשובתך בקוצר רוח.

תוכל להגיד לי מה בדיוק עשית שהצלחת להעלות את המערכת בבקשה? כי אנילא הצלחתי לפי מה שכתוב כאן להעלות את המערכת כמוך!!! אוליפיספתי משהו?

lior

מספר הודעות : 7
Registration date : 27.07.08

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Sun Jul 27, 2008 11:30 pm

פשוט כתבתי במדוייק את מה ששי כתב, עם דגש על אותיות גדולות וקטנות, כשבמה ששי כתב כל פעם שכתוב Leopard רשמתי את השם של ההרדיסק שעליו הותקן הלאופרד (במקרה שלי MacHD) הטיפ ששי נתן, להשתמש ב-Tab כדי להשלים את האותיות של הסיפריות פשוט גאוני - ככה אתה פשוט יודע אם אתה כותב נכון או לא. תשתמש ב-Tab כל הזמן.
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Sun Jul 27, 2008 11:32 pm

ועוד משהו, כשהפקודות שכתבת עובדות - הטרמינל לא כותב כלום ונותן לך שורת פקודה חדשה. אם הוא כותב משהו, בדרך כלל סימן שזה לא עובד.
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי lior Mon Jul 28, 2008 12:08 am

אוקיי עכשיו הבנתי מה פיספסיתי חחחחח Smile
האמת שהוא כתב את זה ומשום מה פיספסתי את זה !

תנקס אני ניגש לעבודה Laughing

lior

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Tue Jul 29, 2008 9:37 am

תפרסם פה כשזה מצליח
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

מספר הודעות : 1024
הפצה OSX86 שאני משתמש : Leo4All updated to: 10.5.8
עברתי למק בתאריך : 01.04.07
Registration date : 06.06.08

http://osx86heb.forumisrael.net

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Tue Jul 29, 2008 4:44 pm

omer כתב:שי אתה פשוט מלך!

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02114

איזה יופי!
עכשיו יש לי כמה שאלות מהותיות:

ה-Firewire לא זוהה, ראיתי ברשימת חומרה שהוא כותב No firewire ports available או משהו כזה,
וכרטיס הקול החיצוני שלי (ESI Quatafire 610) הוא כרטיס Firewire שתומך ב-Mac ועליו אני צריך לעבוד.
גם כרטיס המסך לא זוהה, אני יודע את זה כי ה-OSX לא נותנת לי לשנות את הרזולוציה.
אין לי שמץ של מושג איך מתקינים דרייברים במק, אני מקווה שתוכל לעזור לי.
גם ה-USB לדעתי לא זוהה, או שכן והדיסק הקשיח הנייד שלי הוא IDE ובגלל זה הוא לא עובד.
לעומת זאת, המק נותן לי לראות את כל התכולה של כונני ה-SATA במחשב! גדול!

מחכה לתשובתך בקוצר רוח.

שי
יצא לך לראות את זה?
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Wed Jul 30, 2008 9:49 am

הי, לא יצא לי לראות את זה, טוב שכתבת שוב,
לגבי ה USB זה אמור לעבוד ישר מההתחלה וגם כוננים SATA או IDE אמורים לעבוד כל עוד הם מחוברים דרך ה USB, אם לא עובד פשוט תנסה להוציא את החיבור מה USB להמתין שתי שניות ולחבר שוב, תן לזה עד דקה כדי להציג כונן על הדסקטופ.

בדקת שהכיווני ביוס של ה USB מכוונים כראוי (כלומר תמיכה ב USB 2.0 וגם ב Legacy?)

בנוסף ה FireWire לא זוהה? גם מוזר, זה אמור לעבוד אוטומטית, יכול להיות שבגלל הטריק של ספריית הדרייברים שעשינו, היא לא כוללת את הדרייברים של ה FireWire בוא ננסה משהו כזה:

1. קודם כל תגבה את ספריית הדרייברים הנוכחית כדי שתמיד תוכל לחזור למצב הזה. (תעתיק את הספריה System/Library/Extensions/ למקום בטוח כמו ספריה ראשית על הדיסק של לאופרד).
2. עכשיו שזה מגובה בוא נעתיק את הדרייברים שאחראי ל FireWire מהספריה הקודמת אל הספריה הנוכחית כך:
cp -R /System/Library/Extensions.bak/XXXXX.kext /System/Library/Extensions
את האותיות XXXXX תחליף בשם הדרייבר שאותו אתה מעתיק, יש כמה דרייברים של FireWire שצריך להעתיק מהגיבוי:
IOFireWireAVC.kext
IOFireWireFamily.kext
IOFireWireIP.kext
IOFireWireSBP2.kext
IOFireWireSerialBusProtocolTransport.kext

שים לב לגודל האותיות גם כאן (ובכל פקודת מק בעצם), ואל תשים את הסיומת kext פעמיים, פשוט תחליף את שם הקובץ עם ה XXXXX ותלחץ אנטר, תריץ את הפקודה לכל קובץ שברשימה, כשתסיים תתקן הרשאות ותאתחל את המחשב.

כדי לתקן הרשאות תרשום:
diskutil repairpermissions
תלחץ אנטר ותן לו לסיים (עד שתקבל פרומפט חזרה).

יש עוד שתי קבצים:
FireWireStorageDeviceSpecifics.kext
IOFireWireSerialBusProtocolSansPhysicalUnit.kext
שנמצאים בספריה:
/System/Library/Extensions/AppleStorageDrivers.kext/Contents/PlugIns
אבל אל תעתיק אותם עדיין עד שנדע מה קורה עם הניסוי הזה.
שי.
תודיע איך הלך.
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי lior Wed Jul 30, 2008 9:51 am

מצטער אצלי לא רוצה ההפצה הזאת לעלות בשום אופן!
עברתי להפצה אחרת בסוף כי כבר התייאשתי ממנה חחחח Laughing

lior

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Wed Jul 30, 2008 10:11 am

לגבי כרטיס המסך:
תוריד את הקובץ NVInject מכאן בתחתית העמוד יש גרסה 0.2.1 ואז תעתיק אותו לספריית ה Extenssions כמו מקודם ותתקן הרשאות, תאתחל וזהו.

אם לא עובד, או עובד לא כמו שצריך אז אתה צריך את ה DevID וה VenID (מוסבר בבלוג) ואז צריך לערוך כמה קבצים, תודיע לי אני יכתוב הסבר מפורט יותר.
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Wed Jul 30, 2008 10:13 am

הי lior,
תרשום בחתימה מפרט חומרה ובעיות אז אולי אוכל להבין למה אצלך זה לא עובד, ואנסה לעזור.
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי DEPP Wed Jul 30, 2008 2:17 pm

לינק לתמונה:תמונה מלא בפעולה הנוכחית

עשיתי כמה טעויות בקלדה בהתחלה, אבל הקפדתי לשחזר בהקלדה החוזרת ולא עזר.
עשיתי משהו לא כשורה?
ועוד משהו וראיתי מן סתם,אחרי שיצאתי מטרמינל ואחרי בוט ראיתי כמה שורות שהוא מנסה לאתר את הראדיסק אבל אין סטילל ועשה עצמו שוב ריסט וחזר למצב שגיאת סטילל....

אני רואה שאנו קרובים לפתור את העניין וזו אחת התחושת הבטן שלי...

DEPP
אח"מ
אח

מספר הודעות : 260

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Wed Jul 30, 2008 6:27 pm

שי,
קודם כל ה-USB עובד, סורי, טעות שלי.
כרטיס ה-Firewire שלי הוא לא Onboard אלא נפרד, שמו VIA OHCI. עדיין כדאי לי לעשות מה שכתבת?
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Wed Jul 30, 2008 9:54 pm

אוקיי שי, למרות שהכרטיס Firewire שלי הוא לא On-board אלא PCI, ניסיתי לעשות בדיוק מה שכתבת. הכל היה בסדר עד הקטע של ה-repairPermissions:

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02115

לאחר מכן קיבלתי את ההודעה הבאה:

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02116

הודעה זהה לזו קיבלתי גם לאחר שהעברתי את ה-NVinject של הכרטיס מסך לספריית ה-Extensions.

נ.ב.
למקרה שפיספסת את ההודעה הקודמת, עם ה-USB אין לי בעיה. עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לדאוג שהכרטיס מסך וה-Firewire יזוהו, ואני יכול להתחיל לעבוד!
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Fri Aug 01, 2008 12:22 pm

לא הקלדת את ה / בסוף הפקודה (אולי לא רשמתי אותו) כרגע פרסמתי פוסט שמסביר איך מתקנים הרשאות בלינק הזה
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Sat Aug 02, 2008 12:12 am

לא עובד Sad
עכשיו, אני יודע שזה הולך להיות ארוך, תודה מראש על הסבלנות...

עשיתי בדיוק מה שכתבת במדריך, הכל היה נראה בסדר ולאחר תיקון ההרשאות הוא רשם(גם ב-Disk Utility וגם בטרמינל):
Repairing permissions for "MacHD"
...Warning: SUID file "System/Library/PrivateFrameworks/Install.framework/Version
Warning: SUID file "usr/sbin/vpnd" has been modified and will not be repaired

Permissions repair complete

לאחר מכן עשיתי restart, כשעלתה המערכת ישר הבנתי שהכרטיס מסך שוב לא זוהה (לפי זה שהרקע לא חלק, אי אפשר לשנות רזולוציה ותוכניות מסויימות לא עולות כי 'אין התקן תצוגה מתאים') למרות (שכחתי לציין בעבר) שבמסך ה-hardware profiles תמיד מופיעים הפרטים של הכרטיס (יש פה גם את הפרטים שאמרת שאם זה לא יעבוד נצטרך אותם):

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02117

אבל משהו אחד מעניין כן קרה! ה-Firewire זוהה ואיתו ממשק הקול שלי, Quatafire 610 - זוהה, אבל אין שום אפשרות להגדיר אותו כ-Audio Output או Audio Input של ה-OSX:

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02118

בעיית Still Waiting אחרי ההתקנה, מה עוד אפשר לעשות חוץ ממה שכתוב בבלוג? - Page 2 Dsc02119

כנ"ל לגבי מסך ה-Audio & MIDI Setup, הוא פשוט לא מופיע שם.

זה ממשק שאמור לעבוד בלי דרייברים (ככה כתוב במניואל):
Please connect the QuataFire 610 to the firewire port on your Mac. NO DRIVER INSTALLATION IS NEEDED. Quatafire 610 uses the Mac OSX native FireWire audio driver.

ואכן גם במיקסר שלו מופיע לי שהוא מחובר. הבעיה היא רק שהוא מסרב להיות מוגדר ב-OSX ככרטיס הקול...

תודה!
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי DEPP Sun Aug 03, 2008 5:52 pm

תסלח לי על הפרעה,כבר פירסמתי הודעה שלא הולך לי, שי,אתה לא עוזר,למה?
ושנית,לפותח אשכול, תפתח נושא חדש לבעיה החדשה למקום המתאים וזה לא רוולנטי לכותרת שפתחת!
כדי שלא תבלבל את האנשים פה על מה המדובר בכותרת שלך...

DEPP
אח"מ
אח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Sun Aug 03, 2008 7:13 pm

זה מה שאני אכן אעשה. אגב נראה לי ששי פשוט עסוק/עובד או משהו, הוא לא כל היום פה אתה יודע...
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Sun Aug 03, 2008 10:37 pm

DEPP כתב:לינק לתמונה:תמונה מלא בפעולה הנוכחית

עשיתי כמה טעויות בקלדה בהתחלה, אבל הקפדתי לשחזר בהקלדה החוזרת ולא עזר.
עשיתי משהו לא כשורה?
ועוד משהו וראיתי מן סתם,אחרי שיצאתי מטרמינל ואחרי בוט ראיתי כמה שורות שהוא מנסה לאתר את הראדיסק אבל אין סטילל ועשה עצמו שוב ריסט וחזר למצב שגיאת סטילל....

אני רואה שאנו קרובים לפתור את העניין וזו אחת התחושת הבטן שלי...

DEPP אתה אכן קרוב, לא רשמתי נכון את הפקודות, בשורה השניה של mv ... שכחתי לרשום Library בנתיב השני של ה .BAK
תיקנתי את זה, תנסה שוב

תקליד שוב ותוודא שאין שגיאות
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי DEPP Mon Aug 04, 2008 2:54 pm

כמה שורות פקודה עברו בהצלחה אך בלבד אחד שלא הצליח,מה שי שציין:
mv /Volumes/Leopard/System/Library/Extensions /Volumes/Leopard/System/Library/Extensions.bak

ראו תמונה בלינק:
תוצאה

ואחרי בוט ללא דיוידי ותוצאה:
בוט

לשי או עומר,מה רשמתי לא טוב?
אתם יכולים לתקן אותי,תודה.
(תאמינו לי נמאסתי כבר לחזור על זה)

DEPP
אח"מ
אח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי omer Mon Aug 04, 2008 7:34 pm

תנסה לרשום את ה-extensions בספריה הראשונה בלי E גדולה, ותשתמש ב-Tab תמיד, זה אמור להשלים לך את הסיפריות וככה אתה יודע שאתה לא טועה.
omer
omer
סמל
סמל

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי DEPP Tue Aug 05, 2008 5:55 am

תודה ואני ינסה......

DEPP
אח"מ
אח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Tue Aug 05, 2008 10:38 am

ה E חייבת להיות גדולה, לא הצלחת את השורה של ה mv בגלל שכבר הצלחת להזיז את הסיפריה מקודם ולכן כעת היא כבר לא קיימת, כל הפקודות הצליחו יפה, רק שעכשיו יש לך בעיה אחרת (חדשה) שצריך לפתור שקשורה ל FireWire,

האם יש לך מכשיר או כרטיס מחובר ל FireWire?
בכל אופן תעשה כך:
1. תעלה במצב Single User Mode (F8 ואז תרשום: s- ותלחץ אנטר)
2. תכתוב את השורה עם פקודת ה Mount שמופיעה אחרונה
3. תרשום:
rm -R /System/Library/Extensions/AppleACPIPlatfrom.kext/Contents/Plugins/ApplePCIConfigurator.kext
תעשה Restart ותודיע אם זה עובד
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shaybc Tue Aug 05, 2008 10:41 am

תנסה גם לנטרל את יציאת ה FireWire מהביוס במידה וזה לא עובד
shaybc
shaybc
מנהל ראשי
מנהל ראשי

חזרה למעלה Go down